O nas

Witamy na stronie
naszego gabinetu

Witamy na stronie naszych gabinetów stomatologicznych ”Stomatologia Kordowscy” mieszczących się w centrum Gryfina. Pragniemy zaoferować leczenie w pełnym zakresie obejmujące wszystkie dziedziny współczesnej stomatologii, nowoczesne wyposażenie gabinetów, najwyższej i najnowszej klasy materiały oraz profesjonalny zespół.

Dentysta – Gryfino – co obejmuje nasza oferta?

Wśród naszych specjalności znalazł się szeroki zakres usług stomatologicznych. Zajmujemy się profilaktyką, stomatologią zachowawczą, leczeniem kanałowym (endodoncja) oraz periodontologią (diagnostyka i leczenie chorób przyzębia). Przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i medycyny estetycznej, które pozwolą Ci zyskać piękny i idealny uśmiech. Wykonujemy nowoczesne i trwałe implanty. Dentysta z naszego gabinetu specjalizuje się również w leczeniu wad zgryzu (ortodoncja).

Stomatologia w Gryfinie – dlaczego właśnie my?

Łączy różne kompetencje oraz specjalności stomatologii, aby w kompleksowy sposób zadbać o zdrowie i estetyczny wygląd zębów naszych Pacjentów. Stworzyliśmy miejsce, w którym nowoczesne wyposażenie, innowacyjny sprzęt i starannie dobrane materiały łączymy z przyjazną atmosferą. Zależy nam, aby Pacjent niepotrzebnie się nie stresował, poczuł, że doświadczony dentysta otacza go fachową opieką. Zawsze dokładnie wyjaśniamy każdy problem, w przystępny sposób przedstawiamy plan leczenia i dbamy o indywidualny dobór najskuteczniejszej terapii. Poznaj nasz zespół i przekonaj się, że wizyty u dentysty wcale nie trzeba się bać!

DR ANITA MAZUR-KORDOWSKA

Ukończyłam Pomorska Akademię Medyczną  wydział lekarsko-stomatologiczny w roku 2000. Po ukończeniu studiów pracowałam w 109 Szpitalu Wojskowym oraz w prywatnych praktykach lekarsko-stomatologicznych w Szczecinie i w Gryfinie.

W moim zawodzie niezbędne jest nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych i osobistych, dlatego rozwijam swoją wiedzę umiejętności oraz świadomość, uczestnicząc aktywnie w licznych szkoleniach i kursach praktycznych. Regularnie biorę udział w międzynarodowych sympozjach naukowych.

Specjalizuję  się w wykonywaniu zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej , endodoncji , protetyki , implantoprotetyki i medycyny estetycznej. Moją ulubioną dziedziną są odbudowy protetyczne mosty, korony oraz licówki. Zajmuję  się leczeniem pacjentów po zdjęciu aparatów ortodontycznych, wykonując zabiegi estetyczne poprawiające kształt, kolor i wygląd zębów.

Odtworzenie prawidłowego funkcjonowania narządu żucia, estetyki i zdrowego uśmiechu wymaga najczęściej specjalnie przygotowanej i przeprowadzonej terapii. Dlatego chętnie rozmawiam ze swoimi pacjentami, wyjaśniam cel, rodzaj i metody leczenia, aby efekt mojej pracy był satysfakcjonujący zarówno dla pacjenta  jak i dla mnie.

Wiem, że przywrócenie  zdrowego i pięknego uśmiechu jest dla pacjenta bardzo często ogromną zmianą, bo wymaga podjęcia  decyzji, zaangażowania, cierpliwości  oraz odwagi. Jestem wdzięczna wszystkim moim pacjentom za zaufanie, którym mnie obdarzają, za to że są oraz za to, że mogę być jako lekarz katalizatorem tej zmiany, na którą chcą sobie pozwolić. Państwa szczery i zdrowy uśmiech jest wspaniałym podarunkiem zarówno dla mnie, dla Państwa najbliższych  jak i dla świata.

W chwilach wolnych od pracy zajmuję  się medycyną informacyjną i rozwojem świadomości. Fascynuje mnie malarstwo, fotografia, muzyka oraz podróżowanie.

DR KRZYSZTOF KORDOWSKI

W roku 2000 ukończyłem Wydział Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od wielu lat z zaangażowaniem zajmuję się stomatologią. Aby zapewnić moim Pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, cały czas podnoszę swoje umiejętności na licznych kursach i sympozjach.

Lubię swój zawód, a fakt, że jestem osobą pogodną i kontaktową  sprawia, iż przywiązuję dużą uwagę do miłej i przyjaznej  atmosfery w gabinecie, o czym przekonali się już liczni Pacjenci. Szczególnie dużo czasu poświęcam wysłuchaniu Ich potrzeb i rozmowie z Nimi tak, aby spełnić oczekiwania i ustalić odpowiedni plan leczenia, które od początku do końca przebiega w naszym gabinecie.

Nic tak nie sprawia satysfakcji z mojej pracy, jak uśmiechnięty i zadowolony z procesu leczenia Pacjent ! Przez wiele lat pracy zawodowej zaufało mi wielu ludzi, którym mogłem pomóc. Będzie mi niezmiernie miło powitać i Ciebie w naszej praktyce stomatologicznej.

Jestem członkiem następujących towarzystw naukowych:

  • Polskie Towarzystwo Stomatologiczne ( PTS )
  • Polskie Towarzystwo Endodontyczne ( PTE )
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii  Stomatologicznej  i Szczękowo – Twarzowej  ( PTCHSIST )
  • Ogólnopolskie  Stowarzyszenie  Implantologii  Stomatologicznej  ( OSIS )
  • Polskie  Stowarzyszenie  Implantologiczne ( PSI )
  • Deutsche  Gesellschaft   fϋr  Orale  Implantolgie ( DGOI )
  • International  Congress  of  Oral  Implantologists ( ICOI )

Ukończyłem   CURRICULUM   CHIRURGII  I   IMPLANTOLOGII   STOMATOLOGICZNEJ  –  COLLEGE   OF   DENTAL   MEDICINE.

Pozazawodowo interesuję się historią sztuki ( zwłaszcza malarstwem okresu Renesansu i Baroku ) oraz  architekturą Gotyku , Renesansu      i Baroku . Fotografuję architekturę i przyrodę (jestem członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody) . Od wielu lat zajmuję się też ornitologią (należę  do Zachodniopomorskiego Towarzystwa  Ornitologicznego i Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków).

Stomatologia w Gryfinie – kompleksowa pomoc dentystyczna dla całej rodziny

Zdrowe i idealnie białe zęby bez kamienia oraz ubytków stanowią prawdziwą ozdobę. Dobry dentysta w profesjonalny sposób zadba o Twój uśmiech, szybko zdiagnozuje ewentualne problemy i podejmie odpowiednie kroki zapobiegawcze. W gabinecie „Stomatologia Kordowscy PlusDent” zapewniamy kompleksowy wachlarz usług z zakresu stomatologii skierowanych w stronę całej rodziny. Doświadczony stomatolog wykona przegląd, wykryje zmiany i ubytki oraz zajmie się ich leczeniem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.